European Cup Cadets Cluj Napoca - Event

European Cup Cadets Cluj Napoca

  • Date: 4 May 2019 - 5 May 2019
  • Place: Cluj Napoca, Romania
  • Type: IJF Cadets World Tour
  • Comparable competitions:

Judo results

Filter country:

Results men

U50
1 Mykyta Holoborodko UKR
2 Alexandru Matei ROU
3 Uladzislau Mardusevich BLR
3 Jochem Van Harten NED
5 Akos Barczikay HUN
5 Ivan Ledjanski SRB
7 Pietro Andreini ITA
7 Flavio Petruzzelli ITA
U55
1 Berat Bahadir TUR
2 Dominik Pomazi HUN
3 Bence Farkas HUN
3 Bence Kovacs HUN
5 Ioan Dzitac ROU
5 Vladyslav Kolobov UKR
7 Radu Marculescu ROU
7 Cristian Miceli ITA
U60
1 Nanco Krijthe NED
2 Michele Schiraldi ITA
3 Adam Jazan ISR
3 Balint Marosi HUN
5 Simone Aversa ITA
5 Daniel Gubar ISR
7 Morgan Viktor Dudas HUN
7 Nikola Vdovic CRO
U66
1 Serhii Nebotov POL
2 Hans-Jorris Ahibo FRA
3 Nazar Kulieshov UKR
3 Daniel Szegedi HUN
5 Rostyslav Berezhnyi UKR
5 Radu Izvoreanu MDA
7 Volodymyr Burlaka UKR
7 Ivan Prudius UKR
U73
1 Musa Simsek TUR
2 Aleksandar Rajicic SRB
3 David Fodor ROU
3 Vadym Leontiev UKR
5 Yehor Kuzin UKR
5 Lars Van Oostrum NED
7 Mahmut Hudayi Ozgurbuz TUR
7 Dan Stanila MDA
U81
1 Tymur Valieiev UKR
2 Nikita Batii UKR
3 Cem Demirtas TUR
3 Nazarii Yurchak UKR
5 Samuel Ret CRO
5 Ian Van Herk NED
7 Adnan Kilic TUR
7 Zoltan Lajos Szava HUN
U90
1 Alex Cret ROU
2 Benjamin Mataseje SVK
3 Catalin Ermurachi MDA
3 Zalan Turanszki HUN
5 Attila Ijjas HUN
5 Stanislav Stefanov BUL
7 Viachaslau Chuyashkou BLR
7 Razvan Dumitru ROU
O90
1 Mathias Anglionin FRA
2 Alin Bagrin MDA
3 Djordje Cadjenovic MNE
3 Munir Ertug TUR
5 Mikita Staravoitau BLR
5 Andrija Stosic SRB
7 David Cristian Ionuti ROU
7 Romain Pichenet-Margathe FRA
referee
9 Cosmin Cristea ROU
9 Marian Halas ROU
9 Dan Ionescu ROU
9 Vano Dzamashvili GEO
9 Levent Erekinci TUR
9 Dmytro Ignatenko UKR
9 Marcian Smoleanu ROU
9 Osman Ekinci TUR
9 Vladan Gacic SRB
9 Svetozar Otic SRB
9 Dumitru George Cincan ROU
9 Danut Stanescu ROU
9 Evgheni Osadci MDA

Results women

U40
1 Susanna Stepanyan ARM
2 Luca Mamira HUN
3 Muberra Gunes TUR
3 Doga Suren TUR
5 Ella Olivier FRA
5 Aysenur Sulun TUR
7 Lilia Georgieva BUL
7 Ekaterine Razmadze GEO
U44
1 Merve Azak TUR
2 Anastasiia Balaban BUL
3 Giorgia Hagianu ROU
3 Hanife Ozcan TUR
5 Anne Brebinaru ROU
5 Fanni Vaska HUN
7 Emma Stoppari ITA
7 Ana Maria Vladu ROU
U48
1 Erza Muminoviq KOS
2 Iasmina Covaciu ROU
3 Giulia Carnà ITA
3 Anna Kriza HUN
5 Sila Ersin TUR
5 Diana Gagoshidze-Filkina GEO
7 Buketnur Karabulut TUR
7 Cagla Serdar TUR
U52
1 Ruth Lavy ISR
2 Alexandra Pasca ROU
3 Sofiia Bordinskykh UKR
3 Marketa Prusenovska CZE
5 Gulnaz Celik TUR
5 Eszter Harmath HUN
7 Romi Dori ISR
7 Ayse Nur Tunca TUR
U57
1 Yana Makretskaya BLR
2 Ozlem Yildiz TUR
3 Sara Lisciani ITA
3 Wennie Yeticia Ouedraogo FRA
5 Anastasiia Chyzhevska UKR
5 Patricia Nistor ROU
7 Fationa Kasapi KOS
7 Humeyra Seras TUR
U63
1 Ayten Mediha Yeksan TUR
2 Lidia Brancheva BUL
3 Habibe Afyonlu TUR
3 Nikolett Nyiri HUN
5 Thauany David Capanni Dias ITA
5 Dorina Sipos HUN
7 Nadia Arfaoui ITA
7 Yelyzaveta Lytvynenko UKR
U70
1 Nino Gulbani GEO
2 Nikolett Sagi HUN
3 Sarah Hector NED
3 Olga Tsimko UKR
5 Esme Scherrenberg NED
5 Alisa Videneieva UKR
7 Carolina Mengucci ITA
7 Hatice Vandemir TUR
O70
1 Hilal Ozturk TUR
2 Oxana Diacenco MDA
3 Irene Caleo ITA
3 Valentina Miele ITA
5 Valeryia Khrushchova BLR
5 Georgiana Miler ROU
7 Szilvia Farkas HUN
7 Zanet Michailidou CYP
referee
9 Ioana Babiuc ROU
9 Kyriaki Limperi GRE
9 Lena Sterea ROU
9 Ramona Igna ROU
9 Doina Ionela Coman ROU