European Cadet Championships U18 Riga - Event
Date: 17 Aug 2021 - 19 Aug 2021
Place: Riga, Latvia
Type: European Cadet Championships
Comparable competitions:
Startlist men
U50  
Khayal Hasanov AZE
Babarahim Mirzayev AZE
Amsar Dzhamaldinov BEL
Quentin Marteau FRA
Agoston Kollar HUN
Sebestyen Kollar HUN
Maksims Bulajevs LAT
Maxim Taran MDA
Antonio Nitu ROU
Daniil Mustafin RUS
Jozef Tomanek SVK
Mehmet Sahin Ertem TUR
Yusuf Can Uzun TUR
U55  
Islam Rahimov AZE
Dayyan Boulemtafes FRA
Kelvin Ray FRA
Lasha Bagashvili GEO
Adam Major HUN
Vincenzo Manferlotti ITA
Pietro Andreini ITA
Jekabs Jekabsons LAT
Lucas Trapp LUX
Kamil Michna POL
Oliwier Nowok POL
Goncalo Lampreia POR
Robert Mihai ROU
Szilveszter Bojte ROU
Samvel Mkhitarian RUS
Matija Jeremic SRB
Stevan Maitin SUI
Matej Klobucnik SVK
Nazar Viskov UKR
Klym Lantushenko UKR
U60  
Firas Ben Saad AUT
Aydin Rzayev AZE
Zahir Aghazada AZE
Ahmed Mulalic BIH
Georgios Kalaitsidis CYP
Petros Christodoulides CYP
Jegor Novikov EST
Rasmus Vauhkonen FIN
Roland Antonin Elion Gambou FRA
Tornike Mosiashvili GEO
Lino Dello Russo GER
Adam Toszegi GER
Aron Gabor HUN
Yehonatan Veksler ISR
Robert Sorkin ISR
Francesco Sampino ITA
Manuel Parlati ITA
Pavels Visnovs LAT
Matas Norkeviäœius LTU
Mantas Leonovas LTU
Jochem Van Harten NED
Ksawery Ignasiak POL
Kamil Kustrzycki POL
German Kobetc RUS
Samuel Hager SVK
Ibrahim Demirel TUR
Mykhailo Fik UKR
U66  
Davit Aghasyan ARM
Artak Torosyan ARM
Alexander Kaserer AUT
Gadir Huseynov AZE
Ray Marinx BEL
Mouhammad Gazaloev BEL
Milan Dobranic BIH
Uladzislau Mardusevich BLR
Boyan Yotov BUL
Aksel Birlund DEN
Morgan Errboe DEN
Saad Dikajev EST
Ats Prangli EST
Eliot Preve FRA
Giorgi Beruashvili GEO
Krystian Liwocha GER
Adam Kalasz HUN
Nikiel Shabayev ISR
Valerio Accogli ITA
Ciro De Luca ITA
Emils Potapovs LAT
Vlad Mitru MDA
Jakub Kuczynski POL
Alexandru Petrescu ROU
Timur Arbuzov RUS
Tobias Furst Crtanec SLO
Strahinja Males SRB
Aleksa Bubalo SRB
Emre Karaduman TUR
U73  
Issa Naschcho AUT
Mammadrza Hajizade AZE
Luka Zorotovic CRO
Orthodoxos Spantios CYP
Randy Nagel EST
Rasmus Talts EST
Thomas Puchly FRA
Vakhtangi Pavliashvili GEO
Givi Khositashvili GEO
Arthur Akopjan GER
Joel Mathieu Dittmann GER
Zolta Domoszlai HUN
Artiom Samarchenko ISR
Ori Keshet Halevi ISR
Alessandro Sorelli ITA
Fabrizio Esposito ITA
Ivans Mihalovs LAT
Dawid Szulik POL
Joao Alves POR
Manuel Baptista POR
Simon Muresan ROU
Rolan Kunizhev RUS
Mihajlo Simin SRB
Dusan Grahovac SRB
Erman Gurgen TUR
U81  
Gor Karapetyan ARM
David Sokolovic CRO
Bruno Rozga CRO
Karl Johannes Pilt EST
Jason Okoye FRA
Aleksandre Loladze GEO
Daniel Miklosvolgyi HUN
Nicola Chiari ITA
Matiss Zeila LAT
Algirdas Zulys LTU
Ciprian Gribinet MDA
Junus Nurkovic MNE
Jakub Kielesinski POL
Joao Oliveira POR
Bogdan Alexandru Petre ROU
Ilia Musatov RUS
Miljan Radulj SRB
Stefan Zubovic SRB
Vsevolod Klymov UKR
U90  
Alirza Shikalizada AZE
Ilman Nesirkoyev BEL
Frantisek Lhotzky CZE
Jakob Vares EST
Evan Baune FRA
Archil Mamulashvili GEO
Stylianos Kostelidis GRE
Peter Kenderesi HUN
Francesco Basso ITA
Joes Schell NED
Damian Kubiak POL
Diogo Chantre POR
Rares Arsenie ROU
Alexandru Sibisan ROU
Ruslan Somenko RUS
Anton Fedin RUS
Anej Hribar SLO
Adam Kossuth SVK
Oleksii Boldyriev UKR
Ivan Kutenkov UKR
O90  
Giannis Antoniou CYP
Tomas Raska CZE
Kabriel Kirna EST
Guylan Alleyne FRA
Abdelkader Belarchi FRA
Giorgi Tabatadze GEO
Saba Kardava GEO
Maor Klein ISR
Janis Strazdins LAT
Ion Buraga MDA
Milosz Klos POL
Darius Georgescu ROU
Denis Batchaev RUS
Vladislav Dorofeev RUS
Ibrahim Tataroglu TUR
Recep Ergin TUR
Startlist women
U40  
Imane Lima FRA
Szabina Szeleczki HUN
Polina Iakovenko RUS
Sofiia Belash RUS
Zilan Ertem TUR
Anastasiia Superson UKR
Marharyta Miroshnichenko UKR
U44  
Leyla Damirova AZE
Victoria Sibille BEL
Veronika Kalaitsidou CYP
Pauline Cuq FRA
Morgane Annis FRA
Julieta Rodonaia GEO
Helen Habib GER
Aurora Platania ITA
Ginevra Revelli ITA
Vera Wandel NED
Matilde Goncalves POR
Lavinia Balan ROU
Lana Filkina RUS
Tara Babulfath SWE
Nurten Dogrusoy TUR
Zeynep Betul Sarikaya TUR
U48  
Aydan Valiyeva AZE
Konul Aliyeva AZE
Hana Midzic BIH
Anna Kotova EST
Alyssia Poulange FRA
Nino Iashvili GEO
Mariami Potskhverashvili GEO
Luca Mamira HUN
Luca Veg HUN
Lian Bibe ISR
Asia Sassi ITA
Sofia Mazzola ITA
Kinga Chmielewska POL
Wiktoria Slazok POL
Barbara Carrico POR
Denisa Grecu POR
Vanessa Tolea ROU
Iana Polevod RUS
Seyma Yildirim TUR
Elif Kirt TUR
U52  
Lola Fache BEL
Nawel Abdelkrim FRA
Alya De Carvalho FRA
Elene Tsiklauri GEO
Lena Djeriou GER
Marilia Tsapara GRE
Inez Bognar HUN
Ilay Hayun ISR
Giulia Carnà ITA
Michela Terranova ITA
Julie Beurskens NED
Maud Lavrijssen NED
Kinga Klimczak POL
Angela Carrico POR
Ema Rodrigues POR
Florina Badiceanu ROU
Daria Zakharova RUS
Kaja Baler SLO
Nikolina Nisavic SRB
Binta Ndiaye SUI
Elcin Fener TUR
Tetiana Limzaieva UKR
U57  
Sara Ver Eecke BEL
Snezhana Gramatikova BUL
Nina Simic CRO
Nikolina Hrnjak CRO
Louna-Lumia Seikkula FIN
Maylis Rozan FRA
Nino Loladze GEO
Nino Tsiklauri GEO
Fiona Fischer GER
Hanna Szasz HUN
Kerem Primo ISR
Savita Russo ITA
Anna Gulite LAT
Gabija Revinskaite LTU
Cristina Prisacar MDA
Daniela Badura POL
Raquel Bras POR
Patricia Nistor ROU
Daria Kuzmina RUS
Olga Mukhina RUS
Leila Mazouzi SLO
Lenka Tomankova SVK
Reyhan Oguz TUR
Iia Kuchava UKR
U63  
Lisa Tretnjak AUT
Emily Starzer AUT
Ines Filipovic CRO
Anna Skalska CZE
Amira Sadek DEN
Valeria Usanova EST
Maria Papp EST
Ella Lavikainen FIN
Lalie Oufoue FRA
Mariam Burdzenadze GEO
Nele Noack GER
Adel Kelemen HUN
Sara Corbo ITA
Serena Maddaloni ITA
Greta Kublickyte LTU
Kenza Cossu LUX
Andreea Puiu MDA
Anna Bednarz POL
Adriana Torres POR
Kaja Schuster SLO
Nika Koren SLO
U70  
Elena Dengg AUT
Elena Hinterreiter AUT
Jutta Vanbrabant BEL
Elma Poprzenovic BIH
Nika Jakus CRO
Anna Vycpalkova CZE
Nino Gulbani GEO
Mathilda Niemeyer GER
Nikolett Sagi HUN
Eleonora Giusti ITA
Nadia Swinkels NED
Jade Omerkoylu NED
Aleksandra Kowalewska POL
Tais Pina POR
Polina Iudina RUS
Tea Kopitar Sturm SLO
Dona Skaza SLO
April Lynn Fohouo SUI
Ingrid Nilsson SWE
Yelyzaveta Lytvynenko UKR
Alisa Videneieva UKR
O70  
Rachel Rammant BEL
Lorena Perkovic CRO
Marcelina Vranjes CRO
Celia Cancan FRA
Quessia Diankolela-Biniakounou FRA
Eleni Michailidou GRE
Yuli Alma Mishiner ISR
Fabia Conceicao POR
Ekaterina Arshuliuk RUS
Alexandra Riabchenko RUS
Vanessa Asja Heric SLO
Jovana Stjepanovic SRB
Oznur Efe TUR
Elif Baskutq TUR
Diana Semchenko UKR
Marharyta Bielkova UKR
More judo info than you can analyse 24/7! Share your results with your judo network. Become an insider!