• European Cup Cadets Teplice - Event

    European Cup Cadets Teplice

    • Date: 6 Apr 2019 - 7 Apr 2019
    • Place: Teplice, Czech Republic
    • Type: IJF Cadets World Tour
    • Comparable competitions:

    Judo results

    Filter country:

    Results men

    U50
    1 Ismayil Ganbarli AZE
    2 Kako Chapurishvili GEO
    3 Nika Bachiashvili GEO
    3 Alexandru Matei ROU
    5 Mykyta Holoborodko UKR
    5 Samir Piriyev AZE
    7 Andrei Anghel ROU
    7 Thomas Scatolino ITA
    U55
    1 Kamran Suleymanov AZE
    2 Shukran Zamanli AZE
    3 Aydin Rzayev AZE
    3 Andrian Veste MDA
    5 Anton Kleinos UKR
    5 Vladyslav Kolobov UKR
    7 Said-Magomed Khalidov UKR
    7 Bence Kovacs HUN
    U60
    1 Turan Bayramov AZE
    2 Viljar Lipard EST
    3 Andrejs Skomorohovs LAT
    3 Daniil Vegiiev UKR
    5 Phillip Aust AUT
    5 Marcel Mravec CZE
    7 Simone Aversa ITA
    7 Lukasz Wysocki POL
    U66
    1 Giorgi Terashvili GEO
    2 Nahid Ismayilov AZE
    3 Jahja Nurkovic IJF
    3 Matin Rzazade AZE
    5 Michal Kowalczyk POL
    5 Samuel Salvo ITA
    7 Niels Thijssen NED
    7 Michail Tsoutlasvili GRE
    U73
    1 Luigi Centracchio ITA
    2 Thomas-Laszlo Breytenbach RSA
    3 Adam Kopecky CZE
    3 Aleksandar Rajicic SRB
    5 Giorgi Iantbelidze GEO
    5 Filip Ivanka CZE
    7 Aurelien Bonferroni SUI
    7 David Fodor ROU
    U81
    1 Tymur Valieiev UKR
    2 Akaki Japaridze GEO
    3 Nikita Batii UKR
    3 Miljan Radulj SRB
    5 Zurab Chagelishvili GEO
    5 Lasha Mgebrishvili GEO
    7 Christiaan Hendriksen NED
    7 Ian Van Herk NED
    U90
    1 Alex Cret ROU
    2 George Udsilauri GER
    3 Gizo Gugunashvili GEO
    3 Stanislav Stefanov BUL
    5 Dawid Mechowski POL
    5 Borislav Vladov BUL
    7 Tornike Poladishvili GEO
    7 Lars Vissers NED
    O90
    1 Giga Tatiashvili GEO
    2 Jean Carletti ITA
    3 Irakli Demetrashvili GEO
    3 Daniel Udsilauri GER
    5 Jules Blom NED
    5 Rogier De Vos NED
    7 Lorenz Moor GER
    7 Kariim Nuriiev UKR
    referee
    9 Robert Horeni CZE
    9 Karel Dvorak CZE
    9 Fariz Huseynov AZE
    9 Efkan Dink GER
    9 Sergiy Koznov UKR
    9 Tomas Skalka CZE
    9 Filip Strmecki CRO
    All judo results of Teddy Riner,Daria Bilodid,Tadahiro Nomura,Shohei Ono,Matthias Casse,Majlinda Kelmendi,Clarisse Agbegnenou,Ilias Iliadis,Flávio Canto,Fabio Basile,Joshiro Maruyama,Naohisa Takato,Hifumi Abe,Uta Abe,Shirine Boukli,Lukas Krpálek,Tina Trstenjak,Rustam Orujov,Jessica Klimkait,Nemanja Majdov,Jorge Fonseca,Nikoloz Sherazadishvili,Guram Tushishvili,Varlam Liparteliani,Sagi Muki,Noël Van 't End,Saeid Mollaei,Christa Deguchi,Manuel Lombardo,Toshihiko Koga,Rafaela Silva,Distria Krasniqi,Peter Paltchik,Madeleine Malonga,Sally Conway,Ryuju Nagayama,Fanny Malmborg and 144000+ other judoka in 649000+ results and 425000+ judo matches including the recent European Championships Lisbon,Grand Slam Tel Aviv,Grand Slam Tashkent,Grand Slam Tbilisi,Grand Slam Antalya,All Japan Judo Championships Fukuoka,Asian Oceania Championships Bishkek and 16000+ major judo events. More judo info than you can analyse 24/7! Share your results with your judo network.

    Become an Insider!