Asian U18 Championships Bishkek - Event
Date: 13 Jul 2017 - 14 Jul 2017
Place: Bishkek, Kyrgyzstan
Type: Asian Cadet Championships
Comparable competitions:
1/4
Yerlan Unalov KAZ KAZ Maksud Ochilov UZB UZB
Chong-You Lin TPE TPE Temuujin Ganburged MGL MGL
Sherzod Davlatov KAZ KAZ Sharifbek Nabiev TJK TJK
Kubanychbek Aibek Uulu KGZ KGZ Amirhossein Yazdani IRI IRI
Yermek Amangeldi KAZ KAZ Chueh-Ti Yang TPE TPE
Sukhbat Byambasuren MGL MGL Kubatbek Kuttubek Uulu KGZ KGZ
Khurshidbek Abdusaidov UZB UZB Mostafa Riyahifar IRI IRI
Umed Asmatullobekov TJK TJK Taehwa Lee KOR KOR
Nurzat Salimbayev KAZ KAZ Narmandakh Bayanmunkh MGL MGL
Yiu Long Lai HKG HKG Zafarbek Urmanaliyev UZB UZB
Martin Lau HKG HKG Jae-Ho Jin KOR KOR
Khamid Sansanza KGZ KGZ Joe Haddad LIB LIB
Dastan Shayakhmetov KAZ KAZ Raziavloh Loiqov TJK TJK
Islam Toktassyn KAZ KAZ Ali Youssefi Gharechomagh IRI IRI
Jaykhunbek Nazarov UZB UZB Yung Han Wang TPE TPE
Dowon Jun KOR KOR Nursalim Ilichbek Uulu KGZ KGZ
Saule Almazova KGZ KGZ Simran Simran IND IND
Aiym Zhumagaliyeva KAZ KAZ Yulyana Maksetbaeva UZB UZB
Burneebayar Ganbold MGL MGL Tababi Devi Thangjam IND IND
Bibikhan Nabiyeva KAZ KAZ Kukhinurbonu Ikromova UZB UZB
Tsai-Chi Cho TPE TPE Otgonchimeg Tserendolgor MGL MGL
Shukurjon Aminova UZB UZB Soyoung Park KOR KOR
Rina Devi Khaidem IND IND Nurzedmaa Erdenedalai MGL MGL
Pei-Wen Wei TPE TPE Aidana Mamytkanova KGZ KGZ
Akhzhol Kaiypkan KAZ KAZ Namuundalai Altankhundaga MGL MGL
Lin Hsuan Hsu TPE TPE Rubina Devi Langpoklakpam IND IND
Nok Lam Yeung HKG HKG Rauza Nurmakhammetova KAZ KAZ
Meruyert Sarsenova KAZ KAZ Jin-Hee Kim KOR KOR
Sosorbaram Lkhagvasuren MGL MGL Nilufar Ermagambetova UZB UZB
Chuan-Kuo Liu TPE TPE Ali Molavi Moghadam IRI IRI
Nurbek Ortay KAZ KAZ Asad Masabirov KGZ KGZ
Ling Hon Tang HKG HKG Adil Myrzaev KGZ KGZ
Ozodbek Murotov UZB UZB Yeongkwon Hwang KOR KOR
Dzhakhongir Madzhidov TJK TJK Harshpreet Singh IND IND
Chien-An Hsu TPE TPE Amantur Zhumali Uulu KGZ KGZ
Serikbolsyn Shyntas KAZ KAZ Hossein Khojasteh IRI IRI
Muzaffarbek Turoboyev UZB UZB Jaeyong Lee KOR KOR
Chingizkhon Shokirov UZB UZB Paramjeet Paramjeet IND IND
Sheng-Kai Lin TPE TPE Akobir Abubakri TJK TJK
Umarbek Amirazhanov KGZ KGZ Ochan Gwon KOR KOR
Bekarys Saduakas KAZ KAZ Sepehr Alinejad IRI IRI
Edgar Grigoryan UZB UZB Ali Amini Kalakabadi IRI IRI
Sanjay Sanjay IND IND Kai Hsiang Yang TPE TPE
Dastan Sarbatov KGZ KGZ Mohammaddahdi Rastgar IRI IRI
Nurlykhan Sharkhan KAZ KAZ Sejin Bae KOR KOR
Yi Ting Yu TPE TPE Asel Abetova KGZ KGZ
Khanifa Tugusheva KAZ KAZ Mohadeseh Hosseini IRI IRI
Miu Ting Catherine Lam HKG HKG Aigerim Izbaskanova KGZ KGZ
Madina Astanova UZB UZB Tserendolgor Tsedenjav MGL MGL
Pei Chun Yuan TPE TPE Enkhchimeg Tserendulam MGL MGL
Wing Laam Cheung HKG HKG Hyun Kim KOR KOR
Sayora Mirzakhmetova KAZ KAZ Vasundara Madarahalli Nagalinga IND IND
Begimai Urustamova KGZ KGZ Saruul Otgonbayar MGL MGL
Yu-Jing Lin TPE TPE Madina Paragulgova KAZ KAZ
Mokhinsakhon Khusanova UZB UZB Shakhida Narmukhamedova KGZ KGZ
Hayun Kim KOR KOR Sanyogita Singh IND IND
Shokhista Anarova UZB UZB Nominzul Dambadarjaa MGL MGL
Sita Kadambaeva UZB UZB Hye-In Lee KOR KOR